на російську
Створюйте будь-які об'ємні фігури з 3D магнітного конструктора

Ви хочете приємно здивувати і порадувати свою дитину? Подаруйте йому сучасний і безпечний магнітний конструктор, який занурить його в чарівний світ замків і космічних кораблів, захоплюючих архітектурних споруд і казкових тварин.

Це особливий вид конструктора, який з'явився в нашій країні зовсім недавно.

Завдяки продуманій системі компонування деталей він зможе надовго захопити Вашого маленького сина або дочку і принесе дитині багато користі!

Він сприяє розвитку дрібної моторики, підвищує концентрацію уваги, тим самим захоплюючи увагу непосид і захоплюючи своїм різноманіттям спокійних діток.

Ваша дитина оцінить такий подарунок, адже всі вони люблять вдосталь пофантазувати і проявити себе. 3D-конструктор на магнітах здивує і дівчаток, і хлопчиків. Він універсальний і в той же час відрізняється незвичайністю. Конструктор допоможе визначити, до якої області є схильності у Вашої дитини. Математик, художник, а може зоолог? :)

Він складається з декількох видів базових деталей: квадрати, кола, трикутники, трапеції і так далі. Зроблені всі елементи з безпечного нетоксичного пластика. У складі використовується потужний неодимовий магніт, який в 8 разів сильніше звичайних магнітів. Відсутність дрібних і крихких деталей не тільки убезпечить Вашу дитину, але і значно подовжить час експлуатації конструктора.

Працювати з конструктором дуже просто і приємно:

За допомогою докладної інструкції або безмежної фантазії збирається плоска основа фігури;
Легким рухом руки підготовлена ​​конструкція перетворюється в об'ємну фігуру.
Вигуки подиву :)
Даний магнітний конструктор купити можна на 32, 86 і 158 деталей. Всі деталі в наборах взаємозамінні і можуть доповнювати один одного. Побудувати можна різні автомобілі, колесо огляду і безліч інших конструкцій.

Якщо Вашій дитині ще немає трьох років, купіть спочатку найменший набір і допомагайте при грі. Конструктор допоможе розвинути мислення і дрібну моторику рук. Для дітей старшого віку можна придбати набори з великою кількістю деталей.