на російську
Цьому подарунку зрадіє кожна дитина!

Ви не знаєте що подарувати своїй дитині, племіннику або хрещеникові? Сумніваєтеся у виборі подарунка? Подаруйте магнітний конструктор. Він обов'язково сподобається не тільки хлопчикам, але і дівчаткам, як в маленькому віці, так і дітям старшого віку.

Магнітний конструктор - це новий вид конструкторів, який з'явився в нашій країні зовсім недавно. За допомогою безпечних і якісних деталей він дозволяє конструювати різні фігури, як плоскі, так і об'ємні.

Спочатку збирається заготовка, згідно з інструкцією, що поставляється в наборі. Після цього, простим рухом руки заготівля стає об'ємною фігурою. Допомагають в цьому потужні неодимові магніти, що входять до складу кожної деталі.

Є набори з різною кількістю деталей: 32, 86, 158. Якщо подарунок потрібно зробити малюкові до 3 років, виберете маленький набір. Він навчить дитини посидючості, допоможе розвинути дрібну моторику рук і мислення. Якщо дитина старше, можна придбати 3d конструктор з великою кількістю деталей. З нього можна скласти колесо огляду, космічну ракету, вертоліт і багато інших складні фігури.

Купуючи магнітний конструктор, Ви можете бути впевнені, що такий подарунок сподобається кожній дитині. Він не має тендітних деталей, а всі матеріали, що входять до складу конструктора, екологічно безпечні. Грати з ним дуже цікаво, весело і корисно.

Ви можете не хвилюватися, що у дитини вже є такий конструктор. Всі деталі в наборах взаємозамінні. Один набір може доповнити інший. Дитина зможе побудувати ще більше фігур і отримати ще більше радості при конструюванні.