на російську
Купуйте кращий магнітний конструктор за найнижчими цінами

Сучасний магнітний конструктор - це чудовий варіант для розвитку дитини під час захоплюючої гри. З'явилися вони зовсім недавно. Перші магнітні конструктори були дуже дорогими, а їх деталі занадто великими. Згодом стали доступні нові набори - більш зручні і недорогі.

Один з перших конструкторів, серед магнітних наборів, був Магніформс. Після цього стали з'являтися різні аналоги. Один з популярних і улюблених у дітей - Mini Magical Magnet. Головні переваги - зручні невеликі деталі, великий вибір конструкцій і дуже приємна ціна.

Купуючи 3d конструктор Mini Magical Magnet Ви не тільки подаруйте дитині радість, але також зможете бути за нього повністю спокійні. Набори не мають тендітних або дрібних деталей, ними неможливо поранитися. Матеріали використовуються виключно безпечні та нешкідливі. Є набори як для зовсім маленьких дітей, так і для дітей старшого віку.

Ще однією перевагою магнітних конструкторів є той факт, що деталі з різних наборів відмінно підходять один до одного. Якщо Ви подарували дитині конструктор, але у нього вже є такий - не переживайте. Він все одно залишиться щасливий. Адже будувати зможе ще більше, ширше і вище!