на російську
Як допомогти дитині створити свій чарівний світ?

Дитинство - це дивовижний час, який немислим без іграшок і навчання. Для того, щоб полегшити дитині знайомство з навколишнім світом, потрібно купувати правильні іграшки, наприклад, 3D конструктор на магнітах.

3D конструктор на магнітах - це один з варіантів розвиваючих ігор з дитиною. Яскравий дизайн, простота конструкції створюють простір для польоту фантазії і захоплюючої гри.

Використовуючи магніти, спочатку можна вивчати геометричні фігури, кольори, а з часом можна ускладнювати завдання і залучати дитину до вивчення архітектурних об'єктів, техніки, космічних об'єктів. Він зможе проявити і реалізувати себе.

Всі деталі легко скріплюються один з одним. Елементи з наборів на 32 і на 86 деталей повністю сумісні і взаємозамінні. Конструктор містить елементи трикутного, квадратного і прямокутного розмірів.

За допомогою різноманітних за формою ігрових частин можна будувати складні споруди, незвичайні фігури, вежі, створювати роботів, фігури тварин і багато іншого. Повірте, фантазія Вашої дитини безмежна!

Весь товар виконаний з якісного матеріалу, який характеризується міцністю, екологічністю і гіпоалергенність.

Порадуйте дитину корисним і цікавим подарунком - конструктором на магнітах!